„Mapa znajomych” na Instagramie może wkrótce pozwolić Ci śledzić lokalizacje ludzi

 

Wygląda na to, że Meta przejmuje kolejną stronę ze Snapchata dzięki tej funkcji przypominającej Snap Map.

 

 

 

Według doniesień Instagram pracuje nad nową funkcją „Mapa znajomych”, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwoli Ci zobaczyć na mapie, gdzie znajdują się Twoi znajomi w serwisie.

Funkcja została pierwotnie dostrzeżona kilka miesięcy temu przez Alessandro Paluzzi, który opublikował zrzut ekranu na platformie X.

 

 

 

 

Jak zauważa The Verge, Paluzzi, który pracuje jako programista, często odkrywa funkcje Instagrama, zanim zostaną one ogłoszone publicznie, opublikował on dodatkowe zrzuty ekranu przedstawiające tę funkcję w Threads i X. 

Z jego zrzutów ekranu wynika, że ​​będziesz w stanie określić, którzy znajomi w serwisie będą mogli zobaczyć Twoją lokalizację i przejść do „trybu ducha”, jeśli będziesz chciał ukryć swoją lokalizację zamiast ją udostępniać. Twoja lokalizacja jest kompleksowo szyfrowana.

 

Ta funkcja wydaje się działać podobnie do Snap Map . Wydaje się również, że oferuje możliwość pozostawiania notatek na samej mapie, dzięki czemu możesz powiadomić znajomych, jeśli natkniesz się na ciekawe wydarzenie lub jesteś w centrum handlowym po nowe dżinsy.

 

 

 

 

 

 

 

Chociaż Paluzzi był w stanie udostępnić zrzuty ekranu przedstawiające tę funkcję, nadal jest ona w toku i może, ale nie musi, trafić do aplikacji Instagram.

Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron