Biurowy HP Prodesk: wygląda skromnie. Ale pozory mylą...

Cóż innego można napisać o bezawaryjnych, eleganckich komputerach PC których cena startuje od 499,00 PLN brutto za jednostkę centralną? Komputer faktycznie jest niewielki, jego wymiary to 338 x 100 x 379 mm.

Estetyka? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia. Oszczędna w zbędne fanaberie, niezwykle elegancka obudowa wykonana z najwyższej jakości plastików na przednim panelu i sztywnego metalu dookoła obudowy na pewno może się podobać. Przedni panel, prócz posiadania wizualnych aspektów, jest też bardzo praktyczny: mamy tutaj umiejscowione 4 porty USB (po dwa w standardzie 2.0 i 3.0) a sam panel jest na tyle przewiewny, że cyrkulacja powietrza wewnątrz jednostki nie jest niczym zaburzona.

 

 Sam komputer występuje w wielu wariantach wyposażenia: znajdziemy w ofercie jednostki zarówno oparte na procesorach  serii Intel Pentium G jak i na i-Core. Ilość dostępnej pamięci operacyjnej RAM waha się od 4 do 8 GB. Również dyski występują w licznych wariantach: do 250 GB HDD, poprzez 320 czy 500 GB aż na dyskach SSD skończywszy. Producent wykazał się nie lada zdolnościami projektanckimi bo dał możliwość zamontowania naraz do 3 dysków (2 x 3,5" i 1 x 2,5") co jest swoistym rekordem: nie kojażę innej tak małej obudowy tak mocno rozbudowanej pod tym względem.

 Jednostka jest nad wyraz bogata w złącza. Z przodu, oprócz wspomnianych wcześniej portów USB 2.0 i 3.0, znajdziemy wyjścia audio w postaci standardowych złączy jack 3,5mm: jedno słuchawkowe, drugie combo mikrofonu z słuchawkami. Tylny panel oferuje nam przyłącza PS/2 w ilości dwóch sztuk, również dwa złącza cyfrowe Display Port, jedno wyjście analogowe VGA (D-Sub), port COM (RS-232), 4 porty USB 2.0 oraz 2 porty USB 3.0. Znalazły tu się również po jednym wyjściu i wejściu audio, analogicznie jak na przednim panelu, w postaci złącza jack 3,5mm. Szybkie połączenie sieciowe zapewnia zintegrowana karta sieciowa z standardowym złączem RJ-45.

 

Polecamy gorąco i zapraszamy do zapoznania się z OFERTĄ!

Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron