Koniec Windowsa 7

Obsługa systemu Windows 7 skończyła się w14 stycznia 2020 r.

 

 

Firma Microsoft nie będzie już zapewniać aktualizacji zabezpieczeń ani obsługi komputerów PC z systemem Windows 7.

 Jeśli nadal będziesz używać systemu Windows 7 po zakończeniu wsparcia 14 stycznia 2020 r. twój komputer będzie nadal działał, ale może stać się bardziej podatny na zagrożenia bezpieczeństwa.

 Firma Microsoft zobowiązała się do zapewnienia 10-letniej pomocy technicznej dla systemu Windows 7, gdy został wydany 22 października 2009 r. Ten 10-letni okres już się zakończył, a Microsoft zaprzestał obsługi systemu Windows 7, abyśmy mogli skoncentrować naszą inwestycję na wsparciu nowszych technologie i wspaniałe nowe doświadczenia. Konkretnym dniem zakończenia pomocy technicznej dla systemu Windows 7 był 14 stycznia 2020 r. Pomoc techniczna i aktualizacje oprogramowania z usługi Windows Update, które pomagają chronić komputer, nie są już dostępne dla tego produktu. Firma Microsoft zdecydowanie zaleca przejście na system Windows 10, aby uniknąć sytuacji, w której potrzebujesz usługi lub wsparcia, które nie jest już dostępne.

 

Oczywiście może to wywołać konsternację zarówno dla konsumentów, jak i użytkowników korporacyjnych. Windows 7 jest wciąż bardzo popularnym systemem operacyjnym, na który nawet 10 lat po jego wydaniu wciąż miliony ludzi na całym świecie. I choć firma Microsoft może próbować zepchnąć ludzi do systemu Windows 10, nie będzie to tak łatwe, jak firma może mieć nadzieję.

Ale - niestety - wszystkie dobre rzeczy muszą się skończyć. Wkrótce system Windows 7 zostanie wypuszczony na pastwisko, pozostawiając tych, którzy trzymają się systemu operacyjnego, na potencjalnie wyższe ryzyko bycia atakowanym przez hakerów.

 

Zaktualizuj system do wersji Windows 10, aby zapewnić pracownikom produktywność i bezpieczeństwo.

 

SYSTEM WINDOWS 10 HOME REFURBISHED PL

 

CENA 99 zł BRUTTO 

 

SYSTEM WINDOWS 10 PROFESSIONAL REFURBISHED PL

 

CENA 199 zł BRUTTO

 

 

SYSTEM WINDOWS 10 PROFESSIONAL EDU 64BIT PL

 

CENA 69zł BRUTTO 

 

 

 

 
Złoty strzał
SEAGATE BACKUP PLUS HUB 8TB 3.5 CZARNY OUTLET
1099.00 PLN
849.00 PLN
Pospiesz się!
Oferta kończy się:
00Dni
00Godzin
00Minut
00Sekund
Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron