Kod produktu: 2020000382917

GRA FIFA 14 PS3 PL

15.00 PLN
Dostępność: Mała ilość
Dostępne w: Ligocka 17A, 44-100 Gliwice, Polska

Skonfiguruj swój komputer!

Konfiguracja wybranego komputera może zostać przez Ciebie dowolnie zmieniona. W komputerze można wymienić/dodać:

  • pamięć RAM,
  • dysk HDD,
  • dysk SSD,
  • system opreracyjny,
  • karta graficzna (tylko komp. stacjonarne).
Skontaktuj się z Nami przed zakupem komputera i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Stan:
Testowany 100% sprawny
Gwarancja:
1 miesiąc
Wersja językowa :
polska wersja językowa
Platforma:
PS3

Połącz się, rywalizuj i dziel się z milionami fanów piłki nożnej z całego świata

  • Umieść piłkę w siatce dzięki umiejętnej rozgrywce i potężnej sile strzału.
  • Podkręcaj piłkę dookoła przeciwników, aby posłać celne podanie do członka swojej drużyny lub wystrzelić piłkę w kosmos.
  • Skorzystaj z Global Scouting Network, aby obserwować graczy, których możesz dodać do swojego składu.
  • W pełni autoryzowana licencja, z której słynie EA SPORTS: kluby, ligi i ponad 15 000 zawodników.
 

Moc statystyk

Dzięki oficjalnej licencji FIFA w grach z tej serii autorstwa EA SPORTS pojawiały się autentyczne gwiazdy, ligi, drużyny i stadiony. FIFA 14 podnosi w tym względzie poprzeczkę – w grze pojawia się 600 klubów, 31 lig i ok. 16 000 zawodników. Po raz pierwszy dostępne są drużyny z najlepszych lig z Brazylii, Argentyny, Chile i Kolumbii.

Znani komentatorzy i eksperci omawiają każdy mecz, a ich wypowiedzi odzwierciedlają sytuację w zależności od tego, jakie drużyny biorą udział w meczu. Podczas starć pomiędzy odwiecznymi rywalami komentatorzy omawiać będą taktykę każdego trenera i wybrany przez niego skład, nowych zawodników, a nawet poprzednie mecze rozegrane w tym samym ustawieniu. Usłyszysz również informacje na temat wyników pozostałych spotkań, które mogą wpłynąć na obraną przez Ciebie taktykę. Dzięki czadowej ścieżce dźwiękowej, na której zamieszczone zostały utwory wykonawców takich jak choćby CHVRCHES, Crystal Fighters, Foals, Vampire Weekend oraz Nine Inch Nails, FIFA 14 pozwoli Ci poczuć magiczną atmosferę piłkarskiego meczu bez konieczności stawiania czoła bramkom na wejściu, budkom z hamburgerami i ciasnym, plastikowym siedzeniom.
 

Goool!

Jest wiele powodów, dla których FIFA 14 autorstwa EA SPORTS zasługuje na miano najbardziej realistycznej gry piłkarskiej świata. Nowa fizyka zachowań piłki, pozwalająca wykonywać strzały podkręcone i opadające po łuku, doskonale współgra z systemem „Pure Shot", który umożliwia oddanie celnego strzału nawet wówczas, gdy piłkarz stracił równowagę, potknął się lub musiał działać szybko, gdyż w pobliżu znajdował się obrońca. 

Koledzy z drużyny potrafią zajmować dużo lepsze pozycje niż dotychczas, zostawiając miejsce dla innych zawodników lub gracza z piłką. Dużo łatwiej jest też wykonywać dalekie podania, by uniknąć kopaniny na środku pola, gdy ma się świadomość, że skrzydłowy usiłuje się wystawić, unikając przy tym pułapek ofsajdowych przeciwnika. Z drugiej strony obrońcy mogą znacznie skuteczniej zapobiegać tego typu sytuacjom i potrafią doskonale wyczuć, kiedy zaatakować, a kiedy pozwolić przeciwnikowi rozegrać piłkę. 

Pomiędzy meczami musisz stworzyć sieć niezawodnych agentów, którzy będą przemierzać kontynenty w poszukiwaniu najlepszych zawodników lub wyjątkowo korzystnych ofert. Możesz im kazać szukać zawodników określonego rodzaju, dając im szczegółowe instrukcje, jakiego rodzaju zawodników potrzebujesz. Gdy twój łowca talentów zda już szczegółowy raport, możesz nakazać mu zdobycie bardziej szczegółowych statystyk, informacji o cenie danego piłkarza, a także przekonać się, czy jego styl gry będzie pasować do wybranej przez Ciebie taktyki.
 

Graj z całym światem

EA SPORTS FIFA 14 oferuje mnogość opcji trybu wieloosobowego, które pozwalają grać przeciwko znajomym lub wspólnie z nimi, zarówno w trybie offline, jak i online za pośrednictwem sieci PSN. 

Jeśli masz ochotę na szybki mecz nierankingowy z innym graczem, wybierz tryb Head to Head lub weź udział w sieciowym meczu towarzyskim, rozgrywającym się na wybranych przez Ciebie zasadach. Jeżeli natomiast masz więcej czasu, wypróbuj tryb Seasons, w którym Twoim zadaniem jest dotarcie z ligi dziesiątej na sam szczyt pierwszej. Tryb Co-Op Seasons stawia przed Tobą podobne wyzwanie, z tą tylko różnicą, że składa się na niego seria rankingowych meczów sieciowych w systemie dwóch na dwóch. Możesz poprosić znajomego o pomoc podczas pojedynczego meczu lub całego sezonu. 

Tryb Match Day, w którym forma graczy odzwierciedlona jest poprzez ich atrybuty sieciowe, dostępny jest zarówno w trybie Seasons, jak i Co-Op Seasons. Przykładowo, znakomita forma Aarona Ramseya z Arsenalu na wczesnym etapie sezonu sprawi, że jego atrybuty będą wyjątkowo mocne. Spraw się dobrze w sieci, a otrzymasz punkty FIFA, które możesz wydać na nowe stroje, piłki, spektakularną oprawę i inne dodatki, by stworzyć podczas meczów atmosferę wielkiego widowiska.
Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron