Bezdyskusyjny mistrz laptopów pancernej klasy "rugged".

Ciężko o twardszego zawodnika w świecie sprzętu komputerowego niż przedstawiciel klasy specjalnie wzmocnionej, przystosowany do najcięższych warunków pracy i stawiający śmiało czoła najbardziej wymagającym zadaniom. Prym w tej materii wiedzie Panasonic oferując serię CF

 

 

Oferowane jednostki bazują na procesorach Intel z serii i-Core 4 generacji z rodziny Haswell które zapewniają komfortową pracę nawet przy nieco bardziej wymagających programach oraz niezbędną moc obliczeniową. Sercem laptopów jest model i5-4310U pracujący z bazową częstotliwością 2 GHz. W razie potrzeby, procesor przyspieszy do 3 GHz dzięki technologii Turbo Boost 2.0

 

 

8 GB pamięci podręcznej DDR3L o zmniejszonym poborze prądu zagwarantuje szybkie i płynne działanie systemu operacyjnego oraz zainstalowanych programów nie obciążając zbytnio akumulatora.  Pojemny dysk HDD 500 GB pozwoli zapisać  wszelkie robocze pliki, zainstalować niezbędne oprogramowanie i być przygotowanym na wymagającą pracę terenową.

 

 

Liczne złącza przewidziane przez producenta są rozmieszczone z rozmysłem oraz odpowiednio zabezpieczone przed szkodliwymi dla laptopa warunkami pracy - wszystkie gniazda, poza zasilania, zaślepione są  klapkami uniemożliwiającymi przedostanie się kurzu. Nie zabrakło upragnionego złącza RS-232, tak potrzebnego do wielu zadań technicznych a tak rzadko występującego w laptopach. Obok złącza COM znajdziemy czytnik kart pamięci, HDMI, RJ-45, VGA, po 2 porty USB 2.0 oraz USB 3.0, wyjście oraz wejście audio w postaci portów jack 3,5mm, gniazdo ExpressCard, PC card type 2 oraz oczywiście gniazdo zasilania. Jednostki wyposażone zostały dodatkowo w nagrywarki DVD-RW.

 

 

Matowa matryca o przekątnej 14'' przenosi rozdzielczość HD czyli 1366 x 768. Wszystko to zamknięte zostało w metalowej obudowie, dodatkowo uzbrojonej w poręczny uchwyt służący do przenoszenia laptopa,  do produkcji której wykorzystano stopy magnezu. Jednostka może pochwalić się normą wojskową MIL-STD-810G więc odporny jest na upadki, wysokie temperatury i niekorzystne warunki atmosferyczne. 

 

 

Za łączność odpowiadają obecne w jednostkach technologie Bluetooch, WiFi oraz modem 4G. Każdy wyposażony jest w kamerkę internetową dzięki czemu nie ma problemu z szybkim przekazywaniem obrazu.

 

 

Tak więc, jeśli szukasz najtwardszego laptopa w swojej klasie, nie zwlekaj i zapoznaj się z

OFERTĄ!

Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron