Doskonała konstrukcja, najwyższa wydajność to Dell Precision M6800

 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania DELL PRECISION M6800

Bezkompromisowa wydajność

Jeżeli oczekujesz od notebooka nadzwyczajnych możliwości, Intel Core i7 czwartej generacji dedykowany jest właśnie dla Ciebie. Niespotykana moc i dynamika, możliwość obsługi wymagających gier i profesjonalnych programów, rozbudowane funkcje i technologie bezpieczeństwa oraz długi czas pracy baterii – dla Core i7 nie ma zadań niemożliwych. Przy wsparciu niezawodnej pamięci operacyjnej RAM DDR3, notebook oferuje płynną pracę systemu i szybkie uruchamianie aplikacji.

 

Znalezione obrazy dla zapytania NVIDIA QUADRO

 

Profesjonalna karta graficzna NVIDIA Quadro

Notebook został wyposażony w profesjonalną kartę graficzną NVIDIA Quadro, lepszą interakcję podczas prac projektowych z najbardziej złożonymi modelami, bogatsze detale sceny i efektów w tworzonej treści i szybsze rezultaty podczas przetwarzania rozległych zbiorów danych w badaniach naukowych. Dodatkowo, karta zapewnia obsługę do czterech wyświetlaczy - co doskonale sprawdza się w przypadku rozwiązań dla wielkoskalowych wizualizacji.

 

Znalezione obrazy dla zapytania NVIDIA Quadro K1100M 2GB

 

Oszałamiający obraz

Dzięki rozdzielczości Full HD oraz matowej powłoce matrycy, notebook cieszy doskonale odwzorowanymi kolorami i szczegółowością wyświetlanych efektów w każdych warunkach oświetleniowych.

 

Znalezione obrazy dla zapytania wi-fi

 

Błyskawiczna łączność

Korzystaj z zasobów wirtualnego świata gdziekolwiek jesteś! Dzięki modułowi Wi-Fi 802.11 b/g/n oraz technologii Bluetooth, notebook niezwykle sprawnie nawiązuje połączenie z Internetem i Twoimi ulubionymi urządzeniami.

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania znak trwałości

 

Niezrównana trwałość

Wykonana ze stopu magnezu i aluminium obudowa znakomicie zabezpiecza sprzęt przed uszkodzeniami, nadając mu jednocześnie niepowtarzalnego i stylowego charakteru. Twój laptop przez długi czas będzie wyglądał jak nowy.

 

Znalezione obrazy dla zapytania hdmi logoZnalezione obrazy dla zapytania display port logoZnalezione obrazy dla zapytania usb 3.0 logo

 

 Szeroki wybór portów

Do laptopa możesz podłączyć niemal dowolne akcesorium: na przykład dysk zewnętrzny lub smartfon za pośrednictwem szybkiego złącza USB 3.0, czy też dodatkowy monitor bądź projektor przez HDMI, DisplayPort lub port VGA. Podłącz, co chcesz, i korzystaj!

 

Znalezione obrazy dla zapytania windows 10

 

Windows 10 Professional

Nowy system Windows łączy w sobie najlepsze cechy swoich poprzedników, z szeregiem innowacyjnych usprawnień by wspierać Ciebie i Twoją firmę: od jeszcze płynniejszego działania, przez szyfrowanie danych z funkcją BitLocker i nową przeglądarkę Microsoft Edge, aż po Hyper-V – zaawansowaną funkcję logowania zdalnego i tworzenia maszyn wirtualnych. Z Windows 10 osiągniesz więcej!

 

 Pełna oferta TUTAJ! 

Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron