Kompletne zestawy komputerowe gotowe do pracy.

Wielu z Was pyta o gotowe zestawy komputerowe. Rozumiemy doskonale że nie każdy ma czas i głowę do analizowania, sprawdzania i testowania czy A będzie działało z B a do tego C nie zepsuje efektu. Dlatego w wolnej chwili zajęliśmy się i tą kwestią. Efekt? Gotowe zestawy skompletowane przez Naszych specjalistów: sprawne, kompatybilne i objete gwarancją. 

 

DEll  SFF

 

 Bez róznicy do jakich zadań szukasz zestawu. Mamy w stałej ofercie ich kilka. Każdy inny bo i potrzeby są inne: od prostych zadań domowych, poprzez nieco bardziej skomplikowane zadania biurowe na wielogodzinnym graniu czy projektowaniu grafiki kończąc. Najmocniejsze jednostki wyposażone są w fabrynie nowe karty z serii GTX 10xx dla sprostania najwyższym wymaganiom.

 

HP 8300

 

Z czegoż takowy zestaw się składa? Sercem każdego zestawu jest jednostka centralna. Zależnie od potrzeb troszkę tańsza, troszkę mocniejsza, troszkę mniejsza, troszkę bardziej rozbudowywalna. Każdy znajdzie odpowiednią dla siebie i swoich potrzeb. 

Kolejnym ważnym podzespołem jest monitor. Zależnie od stopnia zaawansowania jednostki centralnej, dopasowalismy różne modele monitórów różniące się zarówno przekątną jak i rodzajem podświetlenia. Do przeglądania internetu w zupełności wystarczy 22'', natomiast dla grafika minimalmym polem pracy będzie 24''. 

 

HP AIO

 

Urządzenia wskazujące zostały dopasowane do planowych zastosowań: pracownik biurowy wymaga innego rodzaju myski i klawiatury niż gracz. Wszystko dla zapewnienia najwyższego komfortu użytkowania.  

Niesłabnącą popularnością cieszą się zestawy AIO: umiejscowiliśmy PCty w najmniejszych obudowach za monitorami. Stabilne połączenie zapewnia oryginalna stopa firmowego producenta: Dell bądź HP. Daje to niesamowitą oszczędność miejsca którego zazwyczaj zawsze jest za mało. Rozwiązanie idealne do stworzenia komfortowego stanowiska sprzedaży czy administracji w firmie.

 

Zachęcamy do zapoznania się z PEŁNĄ OFERTĄ Zestawów !

Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron