Laptop poleasingowy to strzał w 10-tkę!

 

DLACZEGO LAPTOP POLEASINGOWY KLASY BIZNES NIE MA SOBIE RÓWNYCH 

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem nowego laptopa i nie wiesz jaki model wybrać, to zatrzymaj się na chwilę i przeczytaj poniższy tekst zanim udasz się do sklepu po nowego laptopa za 1500-2000 – często nowe nie znaczy lepsze, a to co potrafi zaoferować sprzęt poleasingowy może przekroczyć Twoje najśmielsze oczekiwania.

Zalety laptopów poleasingowych to niewątpliwie:

Atrakcyjna cena – komputery poleasingowe są znacznie tańsze, niż ich nowe odpowiedniki, często 3-letni sprzęt można kupić za 10-20% jego pierwotnej ceny. Co ciekawe, firmy oferujące sprzedaż tego typu sprzętu często ustalają niższe ceny, niż prywatni sprzedawcy,
• Znakomity stan techniczny jak i jego wykonanie – stosunek ceny do parametrów sprzętu jest bardzo korzystny i przemawia za sprzętem poleasingowym. W tak niskiej cenie nie znajdziemy bardziej wydajnego sprzętu. To znakomita informacja dla tych osób, które szukają czegoś więcej, niż tylko komputera do pracy czy przeglądania Internetu (chociaż i takie modele cieszą się dużą popularnością).
• Korzystne warunki gwarancji (z reguły 12 miesięcy) – tylko legalnie działające firmy zajmujące się dystrybucją komputerów poelasingowych udzielają gwarancji na sprzedany produkt.

 

 

 Podsumowując jeżeli mamy do wydania np. 1500-2000zł na laptopa możemy kupić najtańszy laptop „marketowy” z procesorem o wydajności porządnego telefonu komórkowego i jakości wykonania pozostawiającej wiele do życzenia, lub za tą niewielką kwotę Możesz otrzymać zaskakująco solidny, wydajny, praktycznie niezniszczalny laptop poleasingowy, którego wartość rynkowa 3 lata temu wynosiła kilka bądź kilkanaście razy więcej. Czy warto zatem inwestować w kolejny nowy laptop z takiego segmentu kiedy możesz mieć takie cudeńko?

 

 

 

 

WSZYSTKO TO SPRAWIA, ŻE LAPTOPY POLEASINGOWE SĄ IDEALNYM ROZWIĄZANIEM, KTÓRE PO PROSTU, WARTO SPRAWDZIĆ BEZ ZASTANAWIANIA SIĘ. 

Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron