Lenovo x220: byyyrzyyydal. Ale ma w sobie "to coś".

...i zrobili ThinkPad x220.
Jest to laptop wielkości netbooka: matowa matryca ma raptem 12,5''. Niesamowicie trwałe, solidne, funkcjonalne i mobilne urządzenie. Konstrukcja niezmienna właściwie od lat 90-tych, ta sama którą opracował IBM. Niezmienna bo nie bardzo jest co zmieniać: producenci skoncetrowali się na trwałości a pod tym kątem cała seria ThinkPad wiedzie prym. Tak i w przypadku x220 posiada bardzo sztywną obudowę, która jest ponadprzeciętnie wytrzymała. Spód laptopa oraz duże obszary miejsc podparcia nadgarstków są twarde jak skała. Idealnie spasowana bateria, genialne zawiasy i solidnie prezentująca się pokrywa ekranu dopełniają całości. Nacisk na wieko czy ramkę ekranu nie powodują zaburzeń w wyświetlanym obrazie. Stylistycznie latop prezentuje się surowo, jednak z kilometra czuć profesjonalizm, trwałość i elegancję. Wiele osób uważa stosowane rozwiązania w seri ThinkPad za nudne i "nijakie", przestarzałe. Osoby te zmieniają zdanie przy pierwszym upadku błyszczącego, chromowanego, świecącego się latopa ze stolika na ziemię... Czarne szorstkie powierzchnie pokrywające magnezową obudowę nie pozostawiają złudzeń że mamy do czynienia z na prawdę trwałym i odpornym sprzętem. 

Specyfikacja oferowanych konfiguracji, w zestawieniu z atrakcyjną ceną, ma jeden z najlepszych współczyników. 
Procesor i5 II-gej generacji o bazowym taktowaniu 2,4 GHz, 8 GB pamięci DDR3, szybki i odporny na wstrząsy dysk SSD o pojemności 128 GB, wbudowana kamerka internetowa i czytnik lini papilarnych w cenie 1049,00 PLN brutto stanowią o strakcyjności oferty.
Mnogość złączy pozwoli z niepozornego, niewielkiego laptopa, zrobić całkiem poręczne centrum multimedialne. Jednostka wypsażona jest w 3 porty USB w standardzie 2.0, czytnik kart pamięci, wyjścia video: analogowe D-SUB oraz cyfrowe Display Port oraz złącze stacji dokującej. 

Jeśli szukasz niewielkiego, trwałego, szybkiego, funkcjionalnego laptopa w rewelacyjnej cenie, jest to odpowiedź na Twoje potrzeby. Pełna oferta TUTAJ.
Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron