Microsoft Authorized Refurbisher

Na komputerach zakupionych w Naszej firmie znajduje się certyfikat autentyczności. 


Legalność oprogramowania


Aby system Windows był pełni legalny musisz posiadać następujące rzeczy: 

  1. 1. W przypadku poleasingowych komputerów musisz posiadać sticker licencyjny Windows 7/Windows 8 naklejony przez firmę regenerującą komputer, umożliwiający korzystanie z systemu w polskiej wersji językowej. 


     

  2. 2. Posiadać na dysku twardym zainstalowane oprogramowanie, które pozwala na stworzenie kopii systemu operacyjnego na nośnikach danych (płyta DVD, pendrive), partycję recovery bądź oryginalne nośniki.

     

  3. 3. Wpis na fakturze Vat / paragonie, że komputer posiada system operacyjny.
Firma InteXPC Komputery spełnia wszystkie 3 podpunkty więc możesz być pewien że posiadasz oryginalne oprogramowanie firmy Microsoft.


Jeżeli nie posiadasz w/w rzeczy prawdopodobnie twój system nie jest legalny, co wiąże się w razie kontroli oprogramowania z dużymi konsekwencjami jak : konfiskata sprzętu, wysoka grzywna oraz odpowiedzialność karna.
Pewne grono firm oferuje na swoich stronach www lub aukcjach internetowych zainstalowane systemy operacyjne w polskiej wersji językowej bez dołączonego nośnika i osobnego wpisu instalacji Windowsa co oznacza że system jest nielegalny.


W 99% przypadków komputery poleasingowe nie pochodzą z Polski i nie stickera COA firmy regenerującej (naklejka stwierdzająca legalność oprogramowania) w polskiej wersji językowej.


Wystarczy zadzwonić na infolinię firmy Microsoft (0 801 308801), podać numer certyfikatu i zapytać jaka wersja językowa jest przypisana do komputera, który zamierzasz kupić.


Zainwestuj w legalne oprogramowanie – To nie kosztuje wiele !


Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron