Profesjonalna i bardzo wydajna stacja robocza Dell Precision T3610 - prawdziwy rarytas dla profesjonalistów

 

 

Doświadcz ewolucji produktywności

 

Dell Precision T3610 jest kluczowym narzędziem do tworzenia rysunków architektonicznych, wykonywania skomplikowanych prac inżynieryjnych lub w pełni wykorzystujących aplikacje o dużej wydajności.

 

 

Dbałość o dopasowanie i wykończenie, szczególnie wewnątrz obudowy, jest wyjątkowa. Widzisz to z wieloma znaczącymi dostawcami na rynku stacji roboczych, ale T3610 podnosi poprzeczkę w porównaniu z innymi wiądącymi na rynku producentami.

 

 

 

 

Obudowa jest wyjątkowo stabilna, a uchwyt z przodu urządzenia jest zintegrowany w celu łatwiejszego noszenia.

 

 

 

 

Zasilacz jest zamontowany na spodzie obudowy, aby zapewnić lepszą stabilność.

 

 

 

Urządzenie pracuje cicho nawet przy dużym przepływie powietrza. Pamięć znajduje się w tunelach, które przepuszczają powietrze przez moduły DIMM, a ciepło odpadowe jest wydmuchiwane bezpośrednio z urządzenia, dzięki czemu nie może wpływać na inne komponenty. 

 

Najlepsza w swojej klasie konstrukcja

 

Dell Precision T3610 oferuje jedne z najlepszych w branży obudów,umożliwiając wykonywanie usług i modyfikacji z niewiarygodną łatwością dzięki takim funkcjom, jak:

 

Prosta, pozbawiona zakłóceń przestrzeń wewnętrzna zapewniająca łatwy dostęp do podzespołów

Zintegrowane przednie i tylne aluminiowe uchwyty do łatwego rozmieszczania i przenoszenia

Miejsce na maksymalnie dwa 3,5 "lub cztery 2,5-calowe beznarzędziowe dyski twarde

Poręczna górna półka z zasobami wygodna lokalizacja do przechowywania zewnętrznych napędów lub kamer i zapewnia łatwy dostęp do montowanych z przodu portów USB

 

 

 

Superszybka pamięć: Obsługa dużych zbiorów danych w łatwy sposób dzięki maksymalnie 128 GB 1 pamięci 1866 MHz dla zapewnienia niesamowitej wydajności. Osiem gniazd DIMM pozwala na łatwe aktualizacje.

Wysoka wydajność grafiki: elastyczne, profesjonalne opcje graficzne NVIDIA® Quadro® i AMD FirePro ™ dotrzymują kroku wymagającym renderowaniu 3D i innym programom wymagającym dużej ilości grafiki. Wybierz wysokiej klasy monitor Dell i ożywaj swoje wizualizacje.

Elastyczna pojemność pamięci: duże zadania wymagają dużego miejsca na dane, a na komputerze Dell Precision T3610 jest dużo miejsca na duże pliki z miejscem na maksymalnie trzy dyski 3,5-calowe lub cztery dyski 2,5-calowe, a także wydajne opcje przechowywania danych SATA, SAS, SSD i RAID. Opcja pamięci masowej Intel CAS-W umożliwia osiągnięcie wydajności zbliżonej do prędkości dysku SSD przy znacznie niższym koszcie w porównaniu do pełnego rozwiązania pamięci masowej SSD.

 

 

 

 

 

Złoty strzał
LENOVO THINKPAD T440 I5-4300U 1.9 / 8192 MB DDR3L / 128 GB SSD / WINDOWS 10 PRO / 14
1249.00 PLN
1077.00 PLN
Pospiesz się!
Oferta kończy się:
00Dni
00Godzin
00Minut
00Sekund
Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron