Przegląd mobilnej stacji roboczej HP ZBOOK 15 G2

 

Bądź produktywny w biurze lub w terenie. Wykorzystaj moc przetwarzania i grafikę, prostą skalowalność i niesamowicie szybką łączność komputera HP ZBook 15 G2, aby pracować i współpracować z szybkością kreatywności. Pracuj w dowolnym miejscu i bądź pewien, że potrzebna moc jest na wyciągnięcie ręki.

 

 

 

 

HP ZBook 15 G2 to najbardziej wszechstronne mobilne stacje robocze z wydajnymi procesorami , profesjonalną grafiką  i długim czasem pracy na baterii.

Mobilne stacje robocze są wyspecjalizowanymi urządzeniami zaprojektowanymi w celu zapewnienia wysokiej funkcjonalności a konstrukcja tego notebooka jest prawie bezbłędna - solidna, wytrzymała i odporna. 

 

Najnowszy ZBook HP o przekątnej 15,6 cala, z pewnością zaznacza właściwe pola, jeśli chodzi o moc. Jest on oparty na procesorze Intel Core I7-4810MQ 2,8, który jest jednym z najsilniejszych procesorów mobilnych firmy Intel.

 Mobilne stacje robocze reprezentują najwyższą pozycję we wszystkim, od jakości wykonania do wydajności. Wytrzymała stacja robocza ma elegancką obudowę i elegancki wygląd- skład ze stylowego szczotkowanego aluminium otoczonego teksturowanym stopem magnezu.

 

 

Ten biznesowy ultrabook otrzymuje certyfikat MIL-STD 810G, dzięki czemu może wytrzymać upadki z wysokości nawet 1 metra oraz może ona wytrzymać działanie pyłu, wstrząsów funkcjonalnych, drgań oraz wysokich i niskich temperatur (może wytrzymać ekstremalne temperatury do minus 60 stopni, a także w temperaturze wrzenia 160 stopni).

 

ZBook 15 G2 jest wyposażony w procesor Intel Core i7 2,8 GHz     

 

16 GB pamięci RAM dysk SSD  i system Windows 10 Professional

 

 

 

Ten biznesowy ultrabook może z łatwością obsługiwać nawet najbardziej wymagające zadania produkcyjne.

 

 

Po przetestowaniu urządzenia i otworzeniu 20 kart w Chrome i Mozilli jednocześnie, w których było 5 zakładek odtwarzających filmy z YouTube- nie było opóźnień.Uruchomione zostało również kilka innych aplikacji, takich jak Photoshop i MS-Word, jednocześnie z Mozillą i Chrome, aby zobaczyć wydajność. Nie zauważono żadnego opóźnienia wydajności w systemie, nawet podczas przełączania między nimi.

 

Pełna klawiatura w HP ZBook jest wystarczająco wygodna, aby korzystać z niej przez cały dzień, a podświetlenie ułatwia obserwację, nawet gdy światła są wyłączone.

 

 ZBook 15 jest jednym z łatwiejszych notebooków na rynku do aktualizacji.

Dolny panel dostępu jest „beznarzędziowy” - przesuń zatrzask w lewo, a cały panel zsunie się jednym pociągnięciem.Pod spodem znajduje się wnęka napędu 2,5 ", gniazdo M.2, dwa gniazda pamięci (RAM) i karta sieci bezprzewodowej.Pozostałe dwa gniazda pamięci znajdują się pod klawiaturą, a ich usunięcie zajmuje kilka minut.Również pod klawiaturą znajduje się modułowa karta graficzna i gniazdo procesora.Należy również zwrócić uwagę na to, że baterię można łatwo wymieniać, a napęd optyczny można zastąpić w razie potrzeby cewką 2,5 cala.

 

 

 

Złoty strzał
TOSHIBA Satellite Pro A50-EC-10V CPU i7-8550U 15.6
4359.00 PLN
4188.00 PLN
Pospiesz się!
Oferta kończy się:
00Dni
00Godzin
00Minut
00Sekund
Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron