Smukły i lekki ultrabook Della już w ofercie!

 

 

Mobilność powiązana z trwałością i szybkością: to krótka charakterystyka ultrabooka Dell e7440. Konstrukcja została wykonana ze stopów magnezu i aluminium dzięki czemu zachowuje właściwą dla klasy biznesowej sztywność i odporność fizyczną przy znacznym zmniejszeniu wagi. Standardowo zawiasy również wykonane są z metalu: dobrze trzymają górną część laptopa a największy możliwy kąt odchylenia ma wartość 180 stopni. Z zewnątrz jednostka pokryta jest miłym w dotyku materiałem Soft Touch w kolorze srebrnym. Całość prezentuje się na prawdę elegancko i estetycznie.

 

 

 

 

 

 

Ultrabook pracuje w oparciu o procesory i-Core czwartej generacji: i5-4300U. Dane są zapisywane na szybkim i wstrząsoodpornym dysku SSD o pojemności od 128 do 256 GB. Wszystkie jednostki mają po 8 GB fabrycznej pamięci podręcznej RAM DDR3 z możliwością rozbudowy do 16 GB. Obraz z karty graficznej Intel HD 4400 wyświetlany jest na 14'' matowej matrycy o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), dzięki czemu mamy gwarancję wyraźnego obrazu w każdych warunkach.

 

 

 

 

Producent zdecydował się na zamontowanie klasycznej klawiatury (zamiast wyspowej), przez wielu tak bardzo cenionej ze względu na komfort pracy. Klawisze mają dość wysoki skok przy czym są na prawdę miękkie. Dodatkowo Dell uposażył klawiaturę w czterostopniowe podświetlenie. Wszystko to sprawia że praca na niej jest na prawdę komfortowa i bezpieczna ponieważ klawiatura odporna jest na zachlapanie co potwierdza wylot kanaliku odpływowego na spodzie. TouchPad Alps Electric o wymiarach 9 x 4,7 cm oferuje obsługuje gesty dotyku wielopunktowego oraz posiada sensor wykrywający dłoń użytkownika. Zarówno gładzik jak i jego przyciski pokryte są antypoślizgową powłoką przez praca na kontrolerze jest bardzo dokładna i przyjemna.

 

 

 

 

 

Liczba, jakość i rozmieszczenie złączy robi wrażenie. Znajdziemy tutaj tylko ich najnowsze generacje: 3 porty USB 3.0, mini DisplayPort, HDMI, LAN o przepustowości 10/100/1000MBit, czytnik SmartCard oraz czytnik kart SD. Idąc z duchem czasu Dell porzucił analogowe wyjście video D-Sub. Większość złączy umiejscowiona jest na tylnej krawędzi. Z pozoru wydaje się to być dziwnym rozwiązaniem, jednak już po pierwszych godzinach obcowania z laptopem, użytkownik zaczyna doceniać brak kabli po bokach komputera. Jednostka łączy się poprzez WiFi w standardach b/g/n, Bluetooth oraz obsługiwane są też bezprzewodowo stacje dokujące WiGig. Na spodniej stronie znajdziemy przyłącze stacji dokującej kompatybilne z replikatorami E-Port.

 

 

 

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z PEŁNĄ OFERTĄ!

Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron