SYSTEM DLA POLEASINGOWYCH KOMPUTERÓW

Microsoft Registered Refubisher

 

Program Microsoft Registered Refurbisher (RRP) umożliwia osobom odnawiającym komputery PC zakup taniego, oryginalnego oprogramowania Microsoft do preinstalacji na nowo odnowionych komputerach.

Pierwszą i najważniejszą zaletą RRP jest tanie oryginalne oprogramowanie Microsoft.

Program Microsoft Registered Refurbisher umożliwia dostarczanie licencjonowanego oprogramowania Microsoft na wszystkich kwalifikujących się urządzeniach klienckich dla wszystkich typów klientów, w tym małych czy dużych firm, a także szkół i organizacji charytatywnych non-profit.

Program został uruchomiony w listopadzie 2007 r., Częściowo jako sposób na ograniczenie piractwa. Według InternetNews.com firma uważa, że ​​odnowione maszyny byłyby sprzedawane bez zainstalowanego systemu operacyjnego bądź z zainstalowanym nielegalnym oprogramowaniem. 

Z kolei Microsoft uważał, że maszyny wysyłane bez systemu operacyjnego najprawdopodobniej spowodują, że użytkownicy zainstalują piracką kopię systemu Windows i innego oprogramowania Microsoft. Program autoryzowanego programu odnawiającego firmy Microsoft był zatem próbą zwiększenia przychodów podczas walki z piractwem.

 

 

 

 

Korzyści

Główną zaletą programu odnawiającego jest dostęp do licencji oprogramowania Microsoft po niższych kosztach niż w przypadku producentów nowych komputerów. Członkowie programu mają również dostęp do specjalnego oprogramowania zaprojektowanego w celu ułatwienia instalacji systemu Windows na odnowionych komputerach. Członkowie mogą używać oficjalnej marki Microsoft jako narzędzia marketingowego, a sposób pokazania oprogramowania na swoich komputerach jest uzasadniony.

 

 

 

 

 

Komputery stały się integralną częścią każdej organizacji i stało się nieuniknione dla małych i średnich firm oraz instytucji akademickich, aby inwestować w infrastrukturę IT, aby być konkurencyjnym na swoich rynkach. Firmy używają sprzętu IT do automatyzacji procesów i wykonywania codziennej pracy, podczas gdy instytucje akademickie potrzebują ich do stworzenia pełnoprawny ..

 

Rodzaje licencji

 

W obu programach firmy mogą ubiegać się o jedną z dwóch licencji. Licencja komercyjna pozwala firmie dostarczać oprogramowanie Microsoft na komputery PC sprzedawane każdemu klientowi.

 

Kupowanie Windowsa z komputerem poleasingowym

 

Co więc musimy otrzymać, żeby mieć pewność, że oprogramowanie jest legalne? Są to w zasadzie 3 rzeczy:

  

1. Naklejka licencyjna z indywidualnym kluczem produktu MAR (Microsoft Authorized Refurbish)

 

2. Oprogramowanie zainstalowane na komputerze + dostarczone w wersji cyfrowej bądź standardowej

 

 

3. Wpis na fakturze informujący o zakupie komputera razem z licencją. (Np. Win 10 Home, Win 10, Windows 10 Pro PL).

 

 

 

 Polecane produkty
Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron