• hp800
  • gornik-zabrze
  • hp-probook
  • nec
Free Shipping
Free Shipping
For entire assortment
Equipment rental
Equipment rental
Even for 365 days!
Warranty support
Warranty support
and post-warranty support
Discount 5%
Discount 5%
for first order
Gold shot
SIEMENS GIGASET A510 UŻYWANY
9900 point
99.00 PLN
399.00 PLN
Hurry up!
The offer ends:
00Dni
00Godzin
00Minut
00Sekund
New products
Komputery stacjonarne HP EliteDesk 800 G1 w obudowie Tower dla firm i instytucji

Komputery stacjonarne HP EliteDesk 800 G1 w obudowie Tower dla firm i instytucji

Lipiec 05, 2018 przez Bogdan

Komputer HP 800 G1 to bardzo nowoczesna konstrukcja i świetna wydajność

Read more
Biurowy HP Prodesk: wygląda skromnie. Ale pozory mylą...

Biurowy HP Prodesk: wygląda skromnie. Ale pozory mylą...

Czerwiec 28, 2018 przez Krzysztof

Linia profesjonalnych rozwiązań biznesowych to przede wszystkim niewielka, elegancka obudowa oraz bezawaryjność. Seria Prodesk dokłada do tego zestawu ogrom funkcjonalności za naprawdę rozsądne pieniądze.

Read more
Odświeżony klasyk od IBM: Lenovo ThinkPad T440

Odświeżony klasyk od IBM: Lenovo ThinkPad T440

Maj 22, 2018 przez Krzysztof

Lenovo przeprowadziło lifting klasycznej obudowy IBM, znanej z wytrzymałości, jednak nie grzeszącej urodą. Toporna, smutna konstrukcja została odświeżona i odchudzona. Jak teraz prezentuje się legendarna seria ThinkPad?

Read more

InteXPC - Najtańszy Poleasingowy Sprzęt Komputerowy

Ponad 13 lat nieustannego rozwoju naszej firmy pozwoliło na poszerzenie asortymentu początkowo z komputerów używanych na  tablety, notebooki, ultrabooki wiodących producentów - Dell, Lenovo, HP, Panasonic oraz monitory i części komputerowe. Większość oferowanego sprzętu dostępny jest w kilku wariantach/konfiguracjach pozwalając na jeszcze lepsze dostosowanie do Państwa oczekiwań. Dziś InteXPC jest krajowym liderem w branży poleasingowego sprzętu komputerowego, zapewniając wysoką jakość sprzętu zachowując przy tym przystępną i atrakcyjną cenę. Naszą ofertę kierujemy dla szkół, przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych. Na oferowane komputery, laptopy, monitory udzielamy 12-sto miesięcznej gwarancji. Więcej o firmie

Gwarancja najwyższej jakości

Satysfakcja naszego Klienta od zawsze jest naszym priorytetem - służymy fachowym doradztwem oraz profesjonalnym serwisem. Proklienckie podejście zaowocowało setkami pozytywnych komentarzy na Nasz temat oraz licznymi nagrodami. Zakupiony sprzęt możemy dostarczyć, podłączyć i skonfigurować na terenie Gliwic i okolic, pozostałym Klientom proponujemy dormową dostawę na cały asortyment. Klient zawsze może liczyć na nasze wsparcie posprzedażowe. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych Klientów.

O wyposażaniu szkół wiemy wszystko

Dużym atutem firmy IntexPC jest duże doświadczenie w wyposażaniu pracowni informatycznych w placówkach oświatowych na terenie całego kraju m.in. Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Łódzki Wydział Prawa i Administracji, Politechnika Śląska, Politechnika Łódzka, Szkoły Podstawowe i wiele więcej. Sprzęt poleasingowy proponujemy placówką oświatowym bez VAT, udzielając przy tym tej samej 12-sto miesięcznej gwarancji. Skontakuj się z nami i przekonaj jak tanio i dobrze możemy wyposażyć Waszą pracownię informatyczną. Poznaj ofertę dla szkół

Wholesale:

Ligocka 17A, 44-100 Gliwice, Polska
pon-pt 9:00-17:00, sob 9:00-14:00
sklep@intexpc.pl
(32) 420 73 75

Store:

Świętojańska 57, 44-100 Gliwice, Polska
pon-pt 10:00-18:00, sob 10:00-15:00
gliwice@intexpc.pl
(32) 420 73 75

Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron