Porady i wskazówki dotyczące zakupu komputera

Porady i wskazówki dotyczące zakupu komputera

Czerwiec 06, 2019 przez Natalia

Zakup komputera domowego lub biznesowego może być dużą i czasami kosztowną decyzją.  Poniżej znajduje się lista przydatnych sugestii na temat tego, czego szukać i o co pytać przy zakupie wymarzonego komputera.

Read more
DPD Pickup – więcej możliwości nadań i odbiorów

DPD Pickup – więcej możliwości nadań i odbiorów

Maj 15, 2019 przez

U nas szybko i bezpieczne nadasz, odbierzesz przesyłkę kurierską DPD. Skorzystaj już dzisiaj i ciesz się komfortem i wygodą.

Read more
Profesjonalna i bardzo wydajna stacja robocza Dell Precision T3610 - prawdziwy rarytas dla profesjonalistów

Profesjonalna i bardzo wydajna stacja robocza Dell Precision T3610 - prawdziwy rarytas dla profesjonalistów

Luty 26, 2019 przez Natalia

Dell Precision T3610 jest kluczowym narzędziem do tworzenia rysunków architektonicznych, wykonywania skomplikowanych prac inżynieryjnych lub w pełni wykorzystujących aplikacje o dużej wydajności.

Read more

 

InteXPC - Najtańszy Poleasingowy Sprzęt Komputerowy

 

Ponad 13 lat nieustannego rozwoju Naszej Firmy pozwoliło na poszerzenie asortymentu początkowo z komputerów używanych na tablety, notebooki, ultrabooki wiodących producentów - Dell, Lenovo, HP, Panasonic, NEC oraz monitory i części komputerowe. Większość oferowanego sprzętu dostępny jest w kilku wariantach/konfiguracjach pozwalając na jeszcze lepsze dostosowanie do Państwa oczekiwań. Dziś InteXPC jest krajowym liderem w branży poleasingowego sprzętu komputerowego, zapewniając wysoką jakość sprzętu zachowując przy tym przystępną i atrakcyjną cenę. Naszą ofertę kierujemy dla szkół, przedsiębiorstw oraz Klientów indywidualnych. W swojej ofercie posiadamy komputery, monitory, laptopy, oprogramowanie czy akcesoria. Na oferowane komputery, laptopy, monitory udzielamy 12-sto miesięcznej gwarancji. Więcej o firmie

   

Gwarancja najwyższej jakości

Satysfakcja naszego Klienta od zawsze jest naszym priorytetem - służymy fachowym doradztwem oraz profesjonalnym serwisem. Proklienckie podejście zaowocowało setkami pozytywnych komentarzy na nasz temat oraz licznymi nagrodami. Zakupiony sprzęt możemy dostarczyć, podłączyć i skonfigurować na terenie Gliwic i okolic, pozostałym Klientom proponujemy darmową dostawę na cały asortyment. Klient zawsze może liczyć na nasze wsparcie posprzedażowe. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych Klientów.

 

O wyposażaniu szkół wiemy wszystko

Dużym atutem firmy IntexPC jest duże doświadczenie w wyposażaniu pracowni informatycznych w placówkach oświatowych na terenie całego kraju m.in. Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Łódzki Wydział Prawa i Administracji, Politechnika Śląska, Politechnika Łódzka, Szkoły Podstawowe i wiele więcej. Sprzęt poleasingowy proponujemy placówką oświatowym bez VAT, udzielając przy tym tej samej 12-sto miesięcznej gwarancji. Skontaktuj się z nami i przekonaj jak tanio i dobrze możemy wyposażyć Waszą pracownię informatyczną. Poznaj ofertę dla szkół

 

 

Kontakt

Ligocka 17A, 44-100 Gliwice, Polska
pon-pt 9:00-17:00, sob 9:00-14:00
sklep@intexpc.pl
(32) 420 73 75

Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron