FAQ

 

 

 

Dlaczego warto zakupić używany sprzęt właśnie w TANIPC ?


Kupując sprzęt używany najważniejsze jest źródło z którego go Państwo kupujecie. Nasza Firma oferuje sprzęt profesjonalnie przygotowany do sprzedaży. Jest on sprawdzany wieloetapowo przez Naszych specjalistów. W ofercie posiadamy wyłącznie sprzęt najlepszych światowych marek, które charakteryzują się niezawodnością jak i wysoką jakością podzespołów. Na sprzęt udzielamy również gwarancji.Dlaczego sprzęt poleasingowy jest tak tani?


Szybkie tempo rozwoju elektroniki powoduje że nowy sprzęt znacznie traci na wartości już po pierwszym roku użytkowania. Sprzęt, który posiadamy w Naszej ofercie jest zazwyczaj po 2-3 letnim leasingu. Należy pamiętać, że niska cena nie znaczy gorsza jakość.Czy muszę się rejestrować, żeby zrobić zakupy?


Aby zrobić zakupy w Naszym sklepie internetowym nie musisz się rejestrować. Wystarczy, że dane niezbędne do realizacji zakupów podasz jednorazowo w końcowym procesie zakupów.


Czy mogę odebrać sprzęt osobiście?

 

Każdy towar można odebrać osobiście w Naszej siedzibie.

TANIPC
ul. Sowińskiego 25B
44-100 Gliwice

PN-PT  godz 9-17


 

Czy dostanę fakturę na zakupiony sprzęt?

Tak na każdy towar wystawiamy fakturę VAT. Jeśli klient nie poda danych automatycznie wystawiamy paragon.Jak kupić dobry i tani poleasingowy komputer?

Parametry nowego sprzętu komputerowego wielokrotnie przekraczają wymagania najpopularniejszych aplikacji biurowych. Sprzęt poleasingowy ze względu na wysoką jakość, parametry oraz niską cenę zyskuje przewagę nad sprzętem nowym.

 

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?

Sprzęt kupiony poprzez sklep internetowy można zwrócić do 14 dni. Czy można sprawdzić sprzęt na miejscu?

Każdy sprzęt jest sprawdzany wieloetapowo przez Naszych specjalistów. Na miejscu nie ma możliwości sprawdzenia sprzętu.Co mogę zrobić jak zepsuł mi się komputer po gwarancji?

Przykładamy dużą wagę do serwisowania  i przyjmujemy także do naprawy sprzęty nie zakupione w Naszej firmie. Prowadzimy również serwis pogwarancyjny. W razie usterki sprzętu prosimy o kontakt z Naszym działem serwisowym.Co oznacza Poleasingowy, Regenerowany?

Większość sprzętu, który znajduje się w Naszej ofercie pracowało w korporacjach, bankach i renomowanych instytucjach. Sprzęt poleasingowy charakteryzuje się wysoką jakością i niezawodnością. Zanim trafi do sprzedaży jest przez Nas testowany pod kątem funkcjonalności by spełnić Nasze wewnętrzne normy jakościowe.Jak długa jest gwarancja?

Na każdy sprzęt udzielamy gwarancji. Okres gwarancji jest zależny od zakupionego sprzętu i wynosi od miesiąca do roku.

 

Sprzedajemy wyłącznie markowy sprzęt

Stawiamy na jakość. W Naszej ofercie znajdzie Państwo sprzęt wyłącznie światowych liderów elektroniki.Sprawdzone pochodzenie sprzętu

Oferujemy sprzęt, który pochodzi ze sprawdzonych źródeł. Jesteśmy w stałym kontakcie z działami wsparcia technicznego Naszych kooperantów.Jesteśmy partnerem Microsoftu


Jako partnerzy firmy Microsoft mamy możliwość zainstalowania legalnego systemu operacyjnego Windows.
W ofercie posiadamy system Windows dla zregenerowanych komputerów. Jest on znacznie tańszy od wersji Box'owej. W ofercie posiadamy również system dedykowany dla szkół.

 

W razie dodatkowych pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt.

tel:
(+48) 32 420 73 75
(+48) 730 962 962

e-mail: sklep@intexpc.pl 

 

 

Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron