GDATA Antywirus

 
 
 
Pracuj bezpiecznie na swoim komputerze
Zakup komputer wraz z pakietem Antywirusowym G Data

Zakup komputer z Antywirusem G Data

Klienci Naszego sklepu mają możliwość zakupu komputera wraz z Antywirusem G Data.G Data jest jednym z najskuteczniejszych Antywirusów znajdujących się na rynku. Kupując u Nas komputer z Antywirusem G Data skutecznie ochronisz się przed wirusami oraz hakerami.


Wybierz swoją wersję antywirusa.


Wybierając komputer z Naszej oferty mają Państwo mozliwość zakupu jednej z trzech wersji Antywirusa G Data.

Dostępne wersje:

  • Antywirus

  • Internet Security

  • Total Protection

 

G Data Antywirus


G Data ANTIVIRUS to podstawowe zabezpieczenie przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci. Oprogramowanie niemieckiego producenta zapewnia najlepszą możliwą ochronę przed wirusami oraz chroni Twoje transakcje bankowe i zakupy online. Z antywirusem od G Data żadne cyfrowe niebezpieczeństwo nie będzie już groźne! Kompleksowa ochrona przed exploitami to nowa propozycja ekspertów bezpieczeństwa w tej wersji produktów dla użytkowników domowych. Aktywna ochrona przed exploitami chroni Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem wykorzystującym luki bezpieczeństwa w zainstalowanych programach i dodatkach np. do przeglądarek internetowych. G Data to kompleksowa ochrona Twojego komputera dostępna przez cały rok z polskojęzyczną pomocą techniczną.

 

G Data INTERNET SECURITY


G Data INTERNET SECURITY to wszechstronna ochrona przed wirusami i hakerami z niezawodnym firewallem. G Data czuwa u Twego boku dla pełnego bezpieczeństwa Twojego komputera i danych. Nasze oprogramowanie zapewnia najlepszą ochronę przed wirusami i trojanami oraz chroni Cię przed atakami hakerów wykorzystując potężną zaporę sieciową.Utrzymuje z dala wszelkie niebezpieczeństwa z internetu, bez względu na to czy piszesz maila, korzystasz z bankowości czy jedynie surfujesz. Kompleksowa ochrona przed exploitami to zupełnie nowa propozycja w wersji produktów dla użytkowników domowych. Aktywna ochrona przed exploitami chroni Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem wykorzystującym luki bezpieczeństwa w zainstalowanych programach i dodatkach np. do przeglądarek internetowych.

 

 

G Data TOTAL PROTECTION


G Data TOTAL PROTECTION to kompletny pakiet bezpieczeństwa dla ochrony twoich danych i bezproblemowej pracy na komputerze. Maksimum ochrony! G Data TotalProtection chroni Cię nie tylko przed wirusami, trojanami czy hakerskimi atakami, ale dzięki dodatkowym modułom jak Sejf zabezpiecza także Twoje najcenniejsze dane. Kompleksowa ochrona przed exploitami to zupełnie nowa propozycja w wersji produktów dla użytkowników domowych. Aktywna ochrona przed exploitami chroni Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem wykorzystującym luki bezpieczeństwa w zainstalowanych programach i dodatkach np. do przeglądarek internetowych. G Data to kompleksowa ochrona Twojego komputera dostępna przez cały rok z polskojęzyczną pomocą techniczną.G DATA 2015 - porównanie wersji

G Data
AntiVirus

G Data
InternetSecurity

G Data
Total Protection

Najlepsza ochrona przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci

Kontrola zachowania

Natychmiastowa ochrona Twojej poczty e-mail

Aktywna ochrona przed exploitami - Nowość

BankGuard 2.0 - Bezpieczna bankowość i zakupy online - Nowość

Firewall chroniący przed atakami hakerów

 

AntiSpam - stop reklamom i wiadomościom wykradającym dane dostępowe

 

Kontrola rodzicielska - chroni dzieci przed dostępem do niepożądanych stron WWW

 

Bezpieczne kopie zapasowe w chmurze - Nowość

 

 

Kontrola urządzeń zewnętrznych i nośników danych – ochrona przed zainfekowanymi urządzeniami

 

 

Sejf – dodatkowe zabezpieczenie poufnych danych

 

 

Polskojęzyczna pomoc techniczna 

W razie pytań prosimy o kontakt:
tel:
(+48) 32 420 73 75
(+48) 730 961 961

(+48) 730 962 962


e-mail:
sklep@intexpc.plCopyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron