O Firmie

 

Każda marka ma swoją historię. Nasza rozpoczęła się w 2006 r. z chwilą otwarcia pierwszego salonu stacjonarnego. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w branży poleasingowego sprzętu komputerowego.

Łączymy Nasze dwie główne kompetencje – empatię i technologię, co pozwala Nam lepiej rozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów. Słuchamy ich pragnień i rozumiemy obawy związane z zakupem sprzętu. Pozostajemy też otwarci na ich sugestie oferując najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające 100% satysfakcji z zakupów.

Na początku Naszą ofertę tworzyły wyłącznie komputery stacjonarne, monitory i podzespoły. Dziś tworzy ją szeroka gama produktów takich jak: notebooki, ultrabooki, smartfony, tablety i desktopy. Posiadamy również konsole do gier, aparaty fotograficzne i akcesoria. Na Naszych Klientów czeka sprzęt najbardziej znanych producentów takich jak Apple, Dell, Hp czy Lenovo. Każdego dnia rozszerzamy wachlarz produktów zapewniając inteligentny wybór.
Regularnie przygotowujemy też promocje oferując urządzenia, podzespoły i komponenty w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

 

 


Gwarantujemy niezmiennie wysoką jakość obsługi, co potwierdza 100% pozytywnych komentarzy do aukcji oraz liczne nagrody przyznawane przez Konsumentów.

Największa siłą INTEXPC są Nasi ludzie. Profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby Klientów. Wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w Naszej firmie zapraszamy do odwiedzenia zakładki Kariera. 
Dlaczego My?

Przez ponad 6 lat Naszej działalności zyskaliśmy zaufanie setek tysięcy Klientów, a ich liczba ciągle rośnie. Zobacz dlaczego wybrali właśnie INTEXPC. (link)

 
 

Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem

Od początku działalności najważniejsze było dla Nas zadowolenie naszych Klientów, dzięki czemu cieszymy się świetnymi opiniami i nienaganną reputacją. Właśnie to wyróżnia Nas wśród konkurencji. Możemy pochwalić się setkami pozytywnych komentarzy na Nasz temat oraz nagrodami, które otrzymaliśmy za sprawą usatysfakcjonowanych Klientów. 

 
 

Zapewniamy fachowe doradztwo

Nasz zespół składa się z młodych, ambitnych ludzi, którzy świetnie znają się na sprzedawanym sprzęcie i chętnie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Naszą infolinią. Nasi handlowcy pomogą wybrać sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy też otwarci na wszelkie propozycje odnośnie usprawnienia działalności Naszego sklepu.

 
 

Posiadamy niezwykle szeroką ofertę

W Naszej ofercie znajdują się produkty najbardziej znanych i cenionych producentów branży elektronicznej. Posiadamy notebooki, ultrabooki, tablety, smartfony, desktopy, akcesoria, urządzenia wielofunkcyjne, aparaty, oprogramowanie, monitory oraz wiele innych urządzeń i komponentów. Każdy z nich dostępny jest w kilku, a nawet kilkunastu wersjach lub konfiguracjach, dając możliwość jeszcze lepszego dostosowania go do potrzeb Naszych Klientów. Codziennie poszerzamy Naszą ofertę o kolejne nowości, aby zapewnić jeszcze większy wybór oraz stały dostęp do najnowszych technologii.

 
 

Oferujemy najlepsze ceny

Zawsze staramy się oferować Nasze produkty w możliwie najlepszych cenach, dbając o satysfakcję Klientów z zakupów. Regularnie przygotowujemy także kolejne promocje i przedsprzedaże, oferując najlepsze oferty i najbardziej atrakcyjne okazje.

 
 

Gwarantujemy bezpieczne zakupy

Poza wysoką jakością obsługi i komfortem zakupów, zapewniamy także całkowite bezpieczeństwo. Dane osobowe, które Klienci udostępniają Nam w chwili zamówienia, są w pełni chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji transakcji. W przypadku pytań lub problemów z zakupionym u Nas sprzętem Nasz Dział Wsparcia Technicznego udzieli szybkiej i fachowej pomocy. Do wszystkich sytuacji podchodzimy indywidualnie i dokładnie analizujemy każdy przypadek, aby zapewnić jak najlepsze rozwiązanie.

 
 

Stawiamy na pasję i zaangażowanie

Tak samo jak o Klientów, dbamy o swoich pracowników. Zapraszamy do Naszego zespołu wszystkich, którzy chcą dzielić z Nami swoje pasje oraz rozwijać umiejętności i zainteresowania. Szukamy ludzi, którzy chętnie podejmują nowe wyzwania i nie boją się przedstawiać własnych pomysłów i rozwiązań. Zobacz Nasze aktualne ogłoszenia w zakładce Kariera – być może szukamy kogoś takiego jak Ty.

 

Copyright © INTEXPC all rights reserved.
VISA
MasterCard
PayPal
Mastero
Visa Electron