Usuwanie danychFirma InteXpc wykorzystuje najlepsze narzędzia do usuwania danych z każdego rodzaju nośnika, certyfikowane narzędzia używane między innymi przez NATO, ABW czy Kancelarię Prezydenta RP przeznaczone do profesjonalnego kasowania danych. Co ważne kasowanie danych nie powoduje zniszczenia nośnika i jest on dalej przeznaczony do użytku.
Wszelkie informacje o przedsiębiorstwie i jego klientach niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności to najcenniejsze zasoby firmy.

Dlatego przechowywane na dysku twardym oraz innych nośnikach dane powinny zostać usunięte w sposób trwały i uniemożliwiający ich późniejsze odtworzenie. Zwykłe formatowanie dysku nie usuwa nieodwracalnie zapisanych plików. Każdy specjalista bez większego problemu może je odtworzyć.

Dla bezpieczeństwa przedsiębiorstwa usuwanie danych należy powierzyć doświadczonej firmie i sporządzić odpowiednią umowę związaną z przeprowadzaną likwidacją. Umowa obliguje wykonawcę do profesjonalnego usunięcia danych z dysków twardych oraz zniszczenia wszelkich innych nośników danych znalezionych w likwidowanym sprzęcie. Klient może dostać indywidualny raport z wykonanej usługi (certyfikat) na każdy dysk twardy, z którego zostały zlikwidowane dane.

Na życzenie klienta możemy zniszczyć dane fizycznie ( nośnik nie nadaje się do ponownego użytku ) w siedzibie klienta lub w miejscu gdzie są składowane PC, Laptopy.

 

W razie dodatkowych pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt.

tel:

(+48) 32 420 73 75

(+48) 730 961 961 
(+48) 730 962 962 


e-mail:
sklep@intexpc.pl

SPRZEDAJEMY PRODUKTY MAREK